Metrobi Bilişim Zirvesi 17’de Ziyaretçilerini Bekliyor!

Metrobi olarak bu yıl 7-8 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde yıkıcı ve yenilikçi dijital ekonominin konuşulduğu Bilişim Zirvesi 17'deyiz.
Metrobi Bilişim Zirvesi 17'de Ziyaretçilerini Bekliyor!

Metrobi Bilişim Zirvesi 17’de Ziyaretçilerini Bekliyor!

İnternet ve mobil teknolojilerin başlattığı dijital dönüşümün etkileri ekonomi üzerinde görülmeye başlıyor. Bu dönüşümün bir sonraki adımı dijital ekonomi olarak karşımıza çıkıyor. Bilişim Zirvesi ’17 etkinliği bu yıl yıkıcı ve yenilikçi dijital ekonomi konusunu ele alıyor. Rekonomi başlığı verilen zirvede önde gelen birçok konuşmacı söz alıyor. Başta üretim olmak üzere finans, sağlık ve eğitim gibi birçok sektörden katılımcıların bulunduğu etkinlik 7-8 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde olacak.

Rekonomi Bilişim Zirvesi 2017

Metrobi olarak biz de bu yıl Bilişim Zirvesi ’17 etkinliğinde yer alıyoruz. Ziyaretçilerimize dinamik rota optimizasyonu çözümümüzü anlatıyor, onların çözümümüz ile ilgili öğrenmek istediklerini cevaplıyoruz. Sunumların, panellerin, forumların, eğitimlerin, sosyal etkinliklerin, sergi ve fuaye alanlarının bulunduğu bu ilgi çekici etkinliğe katılmak ve standımızı ziyaret etmek isterseniz sizleri bekliyor olacağız.

METROBİ DİNAMİK ROTA OPTİMİZASYONU ÇÖZÜMÜ NE SUNUYOR?

Metrobi olarak saha ekibini yönetmenin oldukça zor olduğunu biliyoruz. Satış, teslimat veya yerinde hizmet veren servis elemanlarınızın rotaları üzerinde daha iyi yönetim ve planlama yapabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz. Metrobi dinamik rota optimizasyonunu kullanarak saha ekibinizin rotalarını kolaylıkla planlayabilir, gün içinde takip edebilir ve anında müdahaleler yapabilirsiniz. Bu çözüm ile maliyetlerinizi %30, planlama zamanınızı %80 düşürebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için Bilişim Zirvesi ’17 resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Metrobi ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir şey varsa iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

logo-green

Deliver with Metrobi

Please add photos of your van. (front, back, left, right, interior)

logo-green

Let's grow your business