Metrobi, Slush ’17 Etkinliğinde Helsinki’de En İyi 100 Startup Arasında!

En iyi 100 startuptan biri olarak, Slush 100 grubuna seçilen Metrobi, bu yıl Helsinki'de düzenlenen Slush '17 etkinliğinde yatırımcılara çözümünü anlatıyor.
Metrobi, Slush '17 Etkinliğinde Helsinki'de En İyi 100 Startup Arasında

Metrobi, Slush ’17 Etkinliğinde Helsinki’de En İyi 100 Startup Arasında!

Metrobi olarak Slush 100’e seçildiğimizi duyurmanın gururunu yaşıyoruz. En iyi ilk 100 Startup’ın iş fikrini sunacağı ve özel etkinliklerle destekleneceği Slush ’17 etkinliğine, tüm dünyadan binlerce Startup başvurdu. Başvurular değerlendirildi ve geçtiğimiz gün Slush 100 grubu açıklandı. Metrobi olarak biz de en iyi ilk 100 Startuptan biri olarak Slush 100 grubuna seçildik. Etkinlik 30 Kasım – 1 Aralık 2017 tarihlerinde Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de düzenleniyor.

1700’den fazla Startup’ın, 500’den fazla yatırımcının katılacağı Slush ’17 alanındaki en büyük etkinliklerden biri. Çeşitli problemlere çözüm getirmeyi amaçlayan yüzlerce Startup, etkinlik boyunca binlerce kişiye kendilerini tanıtacak, çözümlerini anlatacak ve ilgilenen kişilerle birlikte iş yapma fırsatı yakalayacak.

Slush

2008 yılında kurulan Slush, yatırımcılarla girişimcileri bir araya getiren etkinlikler düzenliyor. 2013 yılında 120 yatırımcı ve 1200 girişimci dahil toplamda 7 bin kişinin katıldığı ilk etkinlik başarılı bulundu ve her yıl düzenlenmeye başladı. Geçtiğimiz yıl Slush ’16 etkinliğine 2336 startup ve 1146 yatırımcı dahil, toplamda 130 ülkeden 17 bin 500 kişi katıldı.

METROBİ DİNAMİK ROTA OPTİMİZASYONU ÇÖZÜMÜNÜ ANLATACAĞIZ

Metrobi olarak Slush ’17 etkinliğinde, katılımcılara saha ekibini yönetmenin oldukça zor olduğunu ve bu yüzden Metrobi dinamik rota optimizasyonu çözümünü sunduğumuzu anlatacağız. Metrobi ile saha ekibinin rotaları üzerinde daha iyi yönetim ve planlama yapabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz bu çözüm satış, teslimat veya yerinde hizmet veren servis ekibine sahip şirketlerin işlerini kolaylaştıracak. Metrobi dinamik rota optimizasyonunu kullanarak saha ekibinizin rotalarını kolaylıkla planlayabilir, gün içinde takip edebilir ve anında müdahaleler yapabilirsiniz. Bu çözüm ile maliyetlerinizi %30, planlama zamanınızı %80 düşürebilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak için Slush ’17 etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Metrobi ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir şey varsa iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

logo-green

Deliver with Metrobi

Please add photos of your van. (front, back, left, right, interior)

logo-green

Let's grow your business