Metrobi Slush ’17 Sunumumuz ve Etkinlikten Notlar

En iyi 100 startuptan biri olarak, Slush100 grubunda gittiğimiz Slush 17de Slush50 grubuna yükseldik. Etkinlikteki sunumumuzu ve notlarımızı görebilirsiniz.
Metrobi Slush 17 Sunumu ve Etkinlikten Notlar 2

Metrobi Slush ’17 Sunumu ve Etkinlikten Notlar

Geçtiğimiz hafta Metrobi olarak dünyanın en büyük start-up etkinliklerinden biri olan Slush’a katıldık. Binlerce Start-up’ın başvurduğu Slush ’17 etkinliğinde en iyi 100 Start-up arasına seçilerek gittik. 29 Kasım 2017 Çarşamba günü Slush100 grubunda yer alan start-uplar sunumlarını yaptı. Yapılan sunumları ve Start-up’ları çeşitli kriterlere göre değerlendiren Slush jürisi, ilk turu geçen en iyi 50 Start-up’ı belirledi ve Metrobi olarak ilk turu geçerek en iyi 50 Start-up’tan biri seçildik. CEO’muz Oğuzhan Uyar’ın yaptığı sunumu sizlerle paylaşmak istedik. Video ayarları bölümünden altyazıyı Türkçe’yi seçerek videoyu altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Slush ’17

Bu yıl 10. kez düzenlenen Slush 2017’ye 130 ülkeden 20 bin ziyaretçi katıldı. 2600 start-up, 1500 yatırımcı ve 600 gazeteci Helsinki’de Slush etkinliğindeydi. 2400 gönüllü kişinin çalıştığı etkinlik boyunca yatırımcılar ve girişimciler arasında 10 bine yakın görüşme sağlandı. Etkinlik alanının girişindeki pankartta “Normal olan hiç kimse hiçbir şeyi değiştirmedi” ve altında “Hey tuhaf insanlar, içeri gelin!” yazısı yer alıyordu. Girişimci kafasına sahip binlerce kişi 30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde etkinliğin tadını çıkardı.

Metrobi Slush 17 Sunumu ve Etkinlikten Notlar

Genel olarak Slush 2017’de işlenen konu ütopya ve fobi arasındaki dengeler ve girişimcilerin dünyanın en büyük sorunlarını nasıl çözebilecekleriydi. Her yıl olduğu gibi, bu yılki etkinliğin amacı da girişimlere ve girişimcilere hedeflerinde başarılı olmalarına yardımcı olmaktı. Bizce Slush bunu da yatırımcılar ve girişimciler arasında yaklaşık 10 bin toplantı gerçekleşmesini sağlayarak başardı. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan onlarca başarılı isim vardı. Her konuşmacı, başlangıç aşamasındaki girişimlere bire birlik danışmanlık ve yuvarlak masa sohbetleriyle en az bir saat kendi tecrübelerini anlattı ve girişimcilerin sorularını yanıtladı.

Metrobi Slush 17 Oguzhan Uyar

METROBİ DİNAMİK ROTA OPTİMİZASYONU ÇÖZÜMÜNÜ ANLATTIK

29 Kasım 2017 Çarşamba günü, Helsinki’deki etkinliğe büyük bir heyecanla gittik ve sunumumuzu yaptık. Sunumumuzu beğenen Slush jürisi bizi en iyi 100’den en iyi 50 grubuna yükseltti.  Metrobi olarak Slush ’17 etkinliğinde, katılımcılara saha ekibini yönetmenin oldukça zor olduğunu ve bu yüzden Metrobi dinamik rota optimizasyonu çözümünü geliştirdiğimizi anlattık.

Metrobi ile saha ekibinin rotaları üzerinde daha iyi yönetim ve planlama yapabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz bu çözüm satış, teslimat veya yerinde hizmet veren servis ekibine sahip şirketlerin işlerini kolaylaştıracak. Metrobi dinamik rota optimizasyonunu kullanarak saha ekibinizin rotalarını kolaylıkla planlayabilir, gün içinde takip edebilir ve anında müdahaleler yapabilirsiniz. Bu çözüm ile maliyetlerinizi %30, planlama zamanınızı %80 düşürebilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak için Slush ’17 etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Metrobi ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir şey varsa iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

logo-green

Deliver with Metrobi

Please add photos of your van. (front, back, left, right, interior)

logo-green

Let's grow your business