Metrobi, Slush 17’de İlk Turu Geçerek Şimdi En İyi 50 Startup Arasında!

En iyi 100 startuptan biri olarak, Slush 100 grubuna seçilen Metrobi, yaptığı sunumun ardından ilk turu geçerek En İyi 50 Startup grubuna yükseldi.
Metrobi, Slush 17'de İlk Turu Geçerek Şimdi En İyi 50 Startup Arasında

Metrobi, Slush 17’de İlk Turu Geçerek Şimdi En İyi 50 Startup Arasında!

Geçen hafta Metrobi olarak Slush ’17 etkinliğinde en iyi 100 Start-up arasına seçildiğimizi duyurmuştuk. Binlerce başvuru arasından Slush 100’e seçilen Start-uplar bugün sunumlarını yaptı. Yapılan sunumları ve Start-up’ları çeşitli kriterlere göre değerlendiren Slush jürisi, ilk turu geçen en iyi 50 Start-up’ı belirlediğini duyurdu. Metrobi olarak şimdi de en iyi 50 Start-up’tan biri seçildik!

slush17 etkinliği

1700’den fazla Startup’ın, 500’den fazla yatırımcının katıldığı Slush ’17 alanındaki en büyük etkinliklerden biri. Çeşitli problemlere çözüm getirmeyi amaçlayan yüzlerce Startup, etkinlik boyunca binlerce kişiye kendilerini tanıtıyor, çözümlerini anlatıyor ve ilgilenen kişilerle birlikte iş yapma fırsatı yakalıyor.

Slush

2008 yılında kurulan Slush, yatırımcılarla girişimcileri bir araya getiren etkinlikler düzenliyor. 2013 yılında 120 yatırımcı ve 1200 girişimci dahil toplamda 7 bin kişinin katıldığı ilk etkinlik başarılı bulundu ve her yıl düzenlenmeye başladı. Geçtiğimiz yıl Slush ’16 etkinliğine 2336 startup ve 1146 yatırımcı dahil, toplamda 130 ülkeden 17 bin 500 kişi katıldı.

slush 2017 helsinki

METROBİ DİNAMİK ROTA OPTİMİZASYONU ÇÖZÜMÜNÜ ANLATIYORUZ

29 Kasım 2017 Çarşamba günü, Finlandiya’da yapılan etkinliğe büyük bir heyecanla gittik. Bugün sunumumuzu yaptık. Metrobi olarak Slush ’17 etkinliğinde, katılımcılara saha ekibini yönetmenin oldukça zor olduğunu ve bu yüzden Metrobi dinamik rota optimizasyonu çözümümüzü anlattık.

Metrobi ile saha ekibinin rotaları üzerinde daha iyi yönetim ve planlama yapabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz bu çözüm satış, teslimat veya yerinde hizmet veren servis ekibine sahip şirketlerin işlerini kolaylaştıracak. Metrobi dinamik rota optimizasyonunu kullanarak saha ekibinizin rotalarını kolaylıkla planlayabilir, gün içinde takip edebilir ve anında müdahaleler yapabilirsiniz. Bu çözüm ile maliyetlerinizi %30, planlama zamanınızı %80 düşürebilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak için Slush ’17 etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Metrobi ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir şey varsa iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

logo-green

Deliver with Metrobi

Please add photos of your van. (front, back, left, right, interior)

logo-green

Let's grow your business