Metrobi Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda Sizleri Bekliyor!

Metrobi Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası'nda ziyaretçilere Metrobi dinamik rota optimizasyonu çözümünü anlatıyor. Etkinlik 6-9 Aralık'ta İKM'de!
Metrobi Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası Adem AL

Metrobi Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda Sizleri Bekliyor!

Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi işbirliği ile her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası etkinliği düzenlendi. Ülkemizde inovasyon denilince akla gelen ilk etkinliklerden biri olan Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası bu yıl 6-9 Aralık 2017 tarihlerinde Harbiye’de İstanbul Kongre Merkezi‘nde gerçekleşiyor.

Metrobi olarak biz de etkinlikte ziyaretçilerimize Metrobi Dinamik Rota Optimizasyonu çözümümüzü anlatıyoruz.

türkiye inovasyon ve girişimcilik haftası

Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası etkinliğine geçen yıl 60.000 ziyaretçi katılmıştı. Arçelik, Çalık Holding, Sabancı Holding, TEB, Turkcell ve Türk Hava Yolları gibi büyük şirketlerin stratejik ortağı olduğu etkinlikte geçtiğimiz yıl 31i yabancı olmak üzere toplamda 201 konuşmacı yer aldı.

Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası 2017

Etkinlik bu yıl da Dünyadan ve Türkiye’den girişimciler, yatırımcılar, teknoloji liderleri, üniversite öğrencileri, sanayiciler, iş adamları, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları gibi farklı alanlardan birçok katılımcı ile geniş bir portföy sunuyor. Etkinlik boyunca ziyaretçiler Türkiye’nin gündemini değiştirebilecek konu ve konuşmacılarla buluşma fırsatı yakalıyor.

Metrobi Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası

METROBİ DİNAMİK ROTA OPTİMİZASYONU ÇÖZÜMÜNÜ ANLATIYORUZ

Etkinlik standımızda İş Geliştirme Müdürümüz Adem AL ziyaretçilerimize Metrobi gerçek zamanlı rota optimizasyonu çözümümüzü anlatıyor ve ziyaretçilerimizin sorularını cevaplıyor.

Metrobi ile saha ekibinin rotaları üzerinde daha iyi yönetim ve planlama yapabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz bu çözüm satış, teslimat veya yerinde hizmet veren servis ekibine sahip şirketlerin işlerini kolaylaştıracak. Metrobi dinamik rota optimizasyonunu kullanarak saha ekibinizin rotalarını kolaylıkla planlayabilir, gün içinde takip edebilir ve anında müdahaleler yapabilirsiniz. Bu çözüm ile maliyetlerinizi %30, planlama zamanınızı %80 düşürebilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi almak için Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Metrobi ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir şey varsa standımızı ziyaret edebilir ya da iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

logo-green

Deliver with Metrobi

Please add photos of your van. (front, back, left, right, interior)

logo-green

Let's grow your business