Metrobi Webrazzi Summit 2017’deydi

Metrobi olarak bu yıl Webrazzi Summit 2017'de biz de vardık. Zirvenin katılımcılarına Metrobi'yi anlattık. Webrazzi ile bir röportaj yaptık.
Metrobi Webrazzi Summit 2017'deydi

Metrobi Webrazzi Summit 2017’deydi

Webrazzi Summit 2017 bu yıl 18 Ekim’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşti. İnternet ve teknoloji dünyası ile ilgili gelişmelerin konuşulduğu zirvede birbirinden kıymetli onlarca konuşmacı yer aldı. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Startup Lounge’ta girişimciler kendi şirketlerini anlattı.

Metrobi olarak bu yıl Webrazzi Summit 2017’de biz de vardık. Zirvenin katılımcılarına Metrobi’yi anlattık. Startup Lounge’taki standımıza ziyaretçilerimizi beklerken Webrazzi ile kısa bir röportajımız oldu. O gün sizinle zirvede görüşme fırsatımız olmadıysa diye, röportajın videosunu eklemek istedik.

Metrobi Dinamik Rota Optimizasyonu

Metrobi olarak saha ekibini yönetmenin kolay olmadığını biliyoruz. Satış, teslimat veya servis elemanlarınızın rotaları üzerinde daha iyi yönetim ve planlama yapabileceğiniz bir çözüm sunuyoruz. Metrobi dinamik rota optimizasyonu ile saha ekibinizin rotalarını kolaylıkla planlayabilir, gün içinde takip edebilir ve anında müdahaleler yapabilirsiniz. Bu çözüm ile maliyetlerinizi %30, planlama zamanınızı %80 düşürebilirsiniz.

Diğer röportajları da izlemek isterseniz Webrazzi’nin yüklemiş olduğu videoyu izleyebilirsiniz.

Metrobi ile merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir şey varsa iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts

logo-green

Deliver with Metrobi

Please add photos of your van. (front, back, left, right, interior)

logo-green

Let's grow your business