Metrobi Dinamik Rota Optimizasyonu ile İşinizi Büyütecek 5 Özellik!

Metrobi'yi diğer rota optimizasyonu yazılımlarından ayıran avantajlar ve Metrobi dinamik rota optimizasyonu ile işinizi büyütecek özelliklerden 5 tanesi!
5 GREAT FEATURES OF METROBI THAT HELP YOU GROW YOUR LOGISTICS BUSINESS

Metrobi Dinamik Rota Optimizasyonu ile İşinizi Büyütecek 5 Özellik!

Lojistik şirketlerinin en büyük problemi güzergah belirlemek. Düzgün bir rota planlama kuşkusuz şirketinizin işlerini hızlandıracak, gereksiz masraflara harcadığınız bütçeniz artık işinizi büyütmek için kullanılabilir hale gelecek. İşte böyle bir çözüm önerisiyle, lojistik şirketlerinin teslimatta yaşadığı güzergah planlama problemlerine çare olmak niyetiyle size Metrobi dinamik rota optimizasyonu çözümünü sunuyoruz. Bu yazımızda Metrobi’yi diğer rota optimizasyonu yazılımlarından ayıran avantajlara değineceğiz. Metrobi dinamik rota optimizasyonu ile işinizi büyütecek özelliklerden 5 tanesini şu şekilde sıraladık:

Metrobi Dinamik Rota Optimizasyonu mobil ve masaüstü görünümü
Metrobi Dinamik Rota Optimizasyonu mobil ve masaüstü görünümü
#1 Bulut tabanlı olması

Metrobi diğer masaüstü yazılımlardan farklı olarak, size bulut tabanlı bir rota optimizasyon yazılımı sunar. Dolayısıyla herhangi bir kurulum, bakım ya da güncelleme işlemi gerektirmez. Sistemde ihtiyaç duyduğunuz değişiklik ve güncellemeler tarafımızca ücretsiz olarak yapılır. Böylece Metrobi ile çalışan şirketlerin sunucu kiralamak, sunucunun bakımını yapmak, sunucuyu saldırılara karşı korumak ya da yedekleme yapmak gibi ekstra iş yükü olmaz.

#2 Metrobi Mobil Uygulamasının Olması

Metrobi web sitesinin yanında mobil uygulama da sunar ki bu da metrobiyi diğer optimizasyon yazılımlarından bir adım öne çıkaran bir özellik. Mobil uygulamaların artık bir gereklilik olduğu günümüzde, şirketinizde ekip üyelerinizle haberleşmeleri telefon görüşmeleriyle yapmak yerine, mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Ekip üyeleriniz görevlerini uygulamadan alır ve takip eder. Tamamladığı görevleri uygulama üzerinden size gönderir. IOS ve Android platformlarında çalışan metrobi uygulaması sürekli geliştirilip güncellenmektedir.

#3 Rota Optimizasyonunun Dinamik Olması

İşiniz lojistikse rotanızda nerede ve ne zaman beklenmeyen bir sorun çıkacağı belli olmaz. Metrobi dinamik rota optimizasyonu, gün içerisinde yaşadığınız problemlere anlık olarak müdahale edebileceğiniz bir sistemdir. Rotada yapılması gereken bir değişikliğin getirdiği operasyonel iş yükünü ekip liderleri iyi bilir. Daha önce dinamik optimizasyon yazılımı kullanmamışsanız biz söyleyelim, değişiklik yapmak çok zahmetli. Rota optimizasyonu dinamik ise sistem belirli algoritmalarla mümkün olan en uygun değişikliği yapar ve rotayı en uygun maliyetle yeniden optimize eder.

Metrobi Dinamik Rota Optimizasyonu

#4 En Güncel Haritaları Kullanması

Google Maps altyapısını kullanan metrobi sürekli güncel harita ve güzergahlar sunar. Böylece siz Metrobi’yi ne zaman kullansanız, haritaların en güncel haritalar olduğunu bilmenin rahatlığıyla rotanızı planlarsınız.

#5 Müşteri Bilgilendirme Sisteminin Olması

Halihazırda bir şirketiniz var ve teslimat işleriyle uğraşıyorsanız teslimatta müşteri memnuniyetini sağlamanın ne kadar önemli ve zor olduğunu bilirsiniz. Özellikle işler planlandığı gibi gitmediğinde, müşterinin de bundan haberi yoksa, bir daha aynı müşteriyle çalışamayabilirsiniz. Metrobi bu problem için müşteri bilgilendirme çözümünü sunuyor. Yapılacak tüm teslimatlarınızı Metrobi dinamik rota optimizasyonu ile planlarken sistem otomatik olarak yolun ne kadar süreceğini ve teslimatın ne zaman yapılabileceğini dinamik bir şekilde hesaplar. Teslimat ve ziyaret saatlerinizi müşterinize iletmenizi sağlar.

Metrobi dinamik rota optimizasyonu ile güzergah planlamanın, maliyetlerinizi düşürüp bütçenizi işinizi büyütmek için harcamanızı sağlayacak öne çıkan 5 özelliğini ele aldık.  Metrobi bulut tabanlı olmasıyla, mobil uygulamasıyla, rota optimizasyonunu dinamik bir şekilde yapıyor olmasıyla, en güncel haritaları kullanmasıyla ve müşteri bilgilendirme sistemiyle öne çıkıyor. Umarız bu çözüm, sizin şirketinizin problemlerine de dokunabilir. Metrobi ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurarak demo talebinde bulunabilirsiniz.

Kapak görseli: rawpixel.com / Freepik

Related Posts

logo-green

Deliver with Metrobi

Please add photos of your van. (front, back, left, right, interior)

logo-green

Let's grow your business